Squashový turnaj VELPEL cup 2010

27.11.2010

Rok se s rokem sešel a nastal čas se zabývat dalším ročníkem squashového turnaje VELPEL CUP. Po vydařeném loňském turnaji jsme si řekli, že bychom to mohli letos ještě vylepšit. Začali jsme shánět sponzory už od září a napadlo nás taky udělat všem trika k příležitosti turnaje.

Obeslali jsme všechny loňské účastníky emailem a sháněli i nové, aby nás bylo cca 10. Domluvili akci na squash centru, kde nám nabídli i občerstvení ve formě studených mís a čekali jak se věci vyvinou. Sponzoři byli celkem brzy předjednaní, akce domluvená a čekalo se na účastníky, jak se vyjádří s účastí. Uzavřeli jsme startovní listinu na počtu 10 lidí, dotáhli sponzorství dokonce, tímto děkujeme zejména firmě 4EVER za podporu a akce mohla začít. Jak už to tak bývá, nic se neobejde bez komplikací, pár hodin před začátkem turnaje se omluvil Petřík Maňásek, že je nemocný a náhradík byl mimo dosah, takže jsme to byli nuceni hrát v 9lidech. Na aranžování cen, zapisování výsledků a focení jsme měli dvě sličné pomocnice.

Terezku a Soňu. Přišli jsme s Vaškem a holkama s předstihem, ať mají kluci vše nachystané, nachystali jsme ceny, uvítací tašku s trikem a rozmístili reklamy od sponzorů. Turnaj začal, opět systémem každý s každým na dva vítězné sety s rozdílem dvou míčků. Davida všichni měli za favorita turnaje, protože minulý ročník vyhrál, ale letos byl limitován zraněním kolena, takže bylo vše otevřené. V průběhu turnaje se vyjevil černý kůň a velký adept na vítěze, Pepa!! Nikdo jej nebyl schopen porazit.  Soňa fotila o 106 a Terezka zapisovala až se z ní kouřilo. Po 3 hodinách bojů na třech kurtech bylo vše dáno a výsledek najdete níže v tabulce.

10. Petr Maňásek                  0:18    0

Vyhlášení výsledků proběhlo s velkou pompou a každý oceněný se fotil s výhrou. Myslím si, že účastníci byli překvapení, jaké ceny se nám povedlo získat. Nakonec se nás na posezení domluvilo málo, asi 4 kluci se svými přítelkyněmi, ostatní spěchali domů, přece jen jsme končili kolem 22h. Šli jsme si sednout do nějakého zakouřeného pajzlu v Zábřehu asi na hodinku a pak jeli každý domů. Už teď kujeme pikle na v pořadí třetí turnaj a věříme, že účast bude hojná a zase budou zajímavé ceny.